maloom
14 آذر 1401 - 14:45

عاملان سنگ‌پرانی به خودروها در محورهای مواصلاتی کردستان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان از دستگیری ۴ نفر از عاملان سنگ‌پرانی به خودروهای عبوری در محورهای کردستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، سردار علی آزادی در گفت‌وگو با خبرنگاران رسانه‌ها در سنندج اظهار داشت: در پی فراخوان‌های معاندان نظام در فضای مجازی برای اعتصاب کامیون‌داران و عدم استقبال رانندگان از این موضوع  عده‌ای افراد  مغرض با حضور در محورهای مواصلاتی با سنگ پرانی مانع اخلال در تردد حمل و نقل عمومی در محورهای استان می‌شدند که این موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت. 

وی با بیان اینکه محورهای استان محل کامیون های حامل بار بوده و از اهیمت ویژه‌ای برخوردار است افزود: ماموران انتظامی با اشراف اطلاعاتی متهمان راشناسایی کردند. 

فرمانده انتظامی کردستان گفت: در این راستا ۴ نفر از عاملان سنگ پرانی به کامیون های عبوری در محورهای سنندج به سروآباد و سنندج به دهگلان دستگیر شدند. 

سردار آزادی با اشاره به اینکه در تحقیقات به عمل آمده، متهمان از اعمال خود ابراز پشیمانی کردند، تصریح کرد: متهمان به همراه پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند. 

فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است، گفت: با مخلان نظم و امنیت مردم و کسانی که بخواهند برای تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان مزاحمت ایجاد کنند برابر قانون قاطعانه برخورد می‌کنیم. 

انتهای پیام/2330/70

منبع: فارس
شناسه خبر: 898280